Bunlar Periskop Pazarlama İpuçları Gerçekten İş Take Off Make Can

pazarlama dünyasında, yeni müşterilere ulaşmak için yolunuzu gelen her fırsattan yararlanmak. en avantajlı araçlardan biri hiç pazarlama iş Periskop olduğunu vurmak. Bu makalede size şirketinde çalışmak için bu son derece etkili orta koyarak başlayabilirsiniz birçok yol gösterecektir.

periscope

Kullanım Periskop Insights sosyal medya pazarlama kampanyası geliştirmek. güncellemeler en popüler olduğunu öğrenmek için Periskop Analizler'i edin. Mümkünse, daha benzer güncelleme paylaş. abonelerinizin Periskop kampanyası ilgi kaybediyor farkederseniz, kampanyanız için daha ilginç içerik oluşturmak için çaba.

Yerine kendinizi sizin şirket olarak Periscope sörf düşünün. Eğer sayfasındaysanız yaparken sayfanın kendisi kadar Periscope kontrol fırsat var. Bunu yapın ve ne düşündüğünü de benzer bir hayran kitlesi var ve sonra genişletilmiş bir kitleye adınızı çıkmak yanı bu sayfalarda açıklama sayfaları gibi.

, bunu yapmak için başkasını gerekir. mesajlarınız brifing ve eksikliği maddeye başlamak haline olmazsa insanların göreceksiniz. Işin diğer yönleri üzerinde çalışırken başkası sayfasını çalıştırmak zorunda tamamen kabul edilebilirdir.

Özellikle utangaç iseniz, işinizi pazarlamak için çalışıyor başlamadan önce o aşmak için bir yol bulmak gerekir. İnsanlar bir sert zaman iletişim var gibi görünüyor biriyle iş yapmak yaygara kopardığı olmayacaktır. Bu değiştirebileceğiniz bir şey değil ise, sizin için pazarlama yapmak için birini işe düşünmelisiniz.

Sayfanız öne çıkması için özel sekmeleri kullanın. Eğer Periskop sayfa müşterileriniz için organize tutmak için sekmeleri kullanarak işinizde genel bir iyileşme bekleyebilirsiniz. Eğer bir yarışma düzenliyor Örneğin, sen yarışma bilgi için bir sekme içerebilir.

Düzenli Periskop sayfasında yorumları kontrol edin ve hemen yanıt veririz. sizinle temas için takipçi minnettarlığını göster ve olabildiğince çok yararlı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Bir yanıttan yol açan bir bağlantı bulursak bunu yazdım şey olmasa bile, tereddüt etmeyin.

periscope

Güncellemeler göndermeyi deneyin. Periskop Sayfa Yöneticiler sayfa "Beğeni" her kişiye ileti gönderebilir. hayranlarınızın bilmeniz gereken Periskop iş sayfasındaki değerli bir şey varsa bunun farkındayız ki, onlara bir güncelleme gönderebilir. Eğer bu çok önemli zaman sadece hayranlarına güncellemeler göndererek bunu ne sıklıkta ile ihtiyatlı olun.

Belirli bir kullanıcı tarafından bırakılmış bir yoruma yanıt iseniz, gönderinizde kişiyi etiketlemek emin olun. İnsanların mümkün olduğunca Sayfanıza geri gelmesini istiyor ve etiketleme birisi dönmek için almak için harika bir yoldur.

. Periskop size yakın olanlar ile sosyalleşme için değil sadece. Ayrıca uzanmak ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak Periscope kullanabilirsiniz. pek çok kullanıcı bu sitede olduğundan, neden sizin yararınıza olduğunu kullanmayın. Bu makalede paylaşılan ipuçlarını kullanın ve işinizi büyütmek izleyebilirsiniz. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi buraya bakın büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bunlar Periskop Pazarlama İpuçları Gerçekten İş Take Off Make Can”

Leave a Reply

Gravatar